СТОМАТОЛОГIЯ ДЛЯ ДIТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

СТОМАТОЛОГIЯ ДЛЯ ДIТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

25

роки
успішної роботи

16

дитячих
стоматологів

4

дитячих анестезіолога

10

профільних
організацій-партнерів

Ми – дитяче відділення відомої “Клініки Дубнової “СТОМАТОЛОГіЯ”. Ми Вже понад 20 років ми лікуємо зубки малечі, а стоматологія діточок зі складними супутніми діагнозами – наша спеціалізація.

Ми маємо значний досвід і все потрібне обладнання для лікування діточок з ДЦП, синдромом Дауна, розладами аутичного спектра, епілепсією, пороками розвитку серцево-судинного апарату, діабетом, онко-, аутоімунними захворюваннями та іншими супутними діагнозами.

Вони почуваються в нас дуже комфортно, адже наші лікарі мають навички спілкування з особливими діточками та вміють створювати атмосферу спокою та затишку. А їхні батьки впевнені в нашій кваліфікації. Ми беремося навіть за дуже складні випадки!

МИ ЛІКУЄМО В МЕДИКАМЕНТОЗНОМУ СНІ

При лікуванні особливих діточок, частіше за все необхідно провести великий об’єм складної роботи за короткий період часу. А діточкам зі складними діагнозами фізично та психологічно складно витримати лікування. Тому, як правило, таке стоматологічне лікування проводиться в медикаментозному сні (седації).

У нашій клініці ми застосовуємо медикаментозний сон тільки відповідно до європейських протоколів, що базуються на принципах сучасної доказової медицини. Кожна наша процедура абсолютно безпечна та відповідає всім вимогам лікування наших маленьких особливих пацієнтів.

Наші переваги

Затишні кімнати відпочинку після лікування

Відділення оснащені пандусами та ліфтами

Співпраця з профільними установами та фондами

Дитячі анестезіологи з досвідом роботи з особливими дітьми

Найчастіше нас питають про таке:

Звісно, інші захворювання чи супутні патології, заняття з дитиною можуть відволікати увагу від догляду за зубами. І пріоритети у батьків зміщуються в бік більш нагальних справ. Але зуби у діточок з особливими потребами мають такі самі характеристики, як і у звичайних дітей, а іноді навіть потребують більшої уваги, в силу основного захворювання або того що звички дитини складніше формуються. Тому, для того щоб проблеми з зубами не стали раптовими та нагальними, потрібно регулярно виділяти час на догляд за зубам і вчасно звертатися до лікаря. Це допоможе уникнути багатьох серйозних процедур. Мова, в першу чергу, йде про анестезіологічне забезпечення, яке ми змушені застосовувати. Ця процедура необхідна через значний об’єм роботи з зубами, або через потребу видалення, оскільки зуби мають такі об’єми ураження, які не підлягають лікуванню. Тому ми наполегливо рекомендуємо тримати ситуацію з зубами під контролем та не нехтувати регулярним оглядом у лікаря.

Не завжди. Цього можна уникнути, якщо регулярно приділяти увагу стоматологічному здоров’ю дитини. Що це означає? По-перше, це правильна індивідуальна гігієна правильними засобами. Зрозуміти чи вона правильна вам допоможе дитячий стоматолог під час огляду: він пояснить як правильно чистити, чим чистити, коли чистити.
По-друге, це регулярні профілактичні заходи: ваш стоматолог допоможе скласти графік профілактичного огляду, розповість які ще можливі профілактичні процедури, крім огляду.
Важливим аспектом є створення культури догляду за зубами в сім’ї – це сформує звичку у дитини. Вдома батьки повинні регулярно чистити зуби дитині. Вона повинна розуміти, що це безболісна процедура, і що її будуть регулярно проводити дорослі, хочеться того чи ні, але це є необхідно.
Також потрібно привчати дитину до того, що періодично в її житті з’являтиметься стоматолог, який захоче подивитись, порахувати, можливо, сфотографувати зубчики, або почистити їх своїми засобами.
Іноді такі перші візити доводиться проводити в умовах анестезіологічного забезпечення, а пізніші – вже є підтримуючими, профілактичними, бо ми разом з батьками та малюком тримаємо здоров’я зубчиків малюка під контролем.
Тобто якщо з раннього віку почати профілактичні огляди, то в подальшому можна уникнути анестезії та складних процедур.

Всі мріють закрити питання з зубами раз і назавжди, або раз і на довго.
Але на жаль… Зуби потребують постійного догляду і піклування, спостереження у спеціаліста. У випадку виявлення проблем – потребують корекції. Тому, єдине що можна зробити раз і назавжди – це вирішити регулярно приділяти час стоматологічному здоров’ю. У вигляді індивідуальної гігієни, регулярних профілактичних оглядів, професійних профілактичних процедур та дотримання рекомендацій дитячого стоматолога.

На жаль, сценарії ті ж самі що й з іншими дітьми. А якщо виникає необхідність в оперативній стоматологічній діагностиці, ситуація ускладнюється ще й з огляду на вік дитини, та її стан. Дитина не завжди може сказати, що саме її турбує, де, та як сильно.
Якщо не лікувати зуби своєчасно, це може призвести до руйнування зубів та більш радикального лікування, до наявності хронічних вогнищ, інфекцій в порожнині рота. Цього можна уникнути, якщо звернутися до стоматолога за перших симптомів, або зробити візити до лікаря регулярними. Зрозумійте, кожен каріозний зуб – це не просто зубчик з дірочкою, яку можна підлатати і все. Це зубчик, де існує інфекція, яка прогресує. І,крім ротової порожнини, негативно впливає на шлунково-кишковий тракт та систему дихання. Якщо ця інфекція прогресує, вона може викликати ускладнення карієсу з болем, а тимчасові зуби теж болять. Якщо вона виходить за межі зубу, вона може викликати запалення в кістці, і це вже така хірургічна патологія з набряком губ, щік, яка потребує стаціонарного лікування.
Регулярно працюючи з дитиною, ми можемо стати їй товаришем, другом, домовлятись про мінімальні процедури. І, якщо раптом виникає якась нагальна ситуація, у дитини вже є друг, якому вона довіряє і який може спробувати допомогти.
Натомість, якщо нагальна потреба виникає, а дитина бачить лікаря вперше, це буде великим стресом для неї та дуже ускладнить лікування.
Потрібно також звернути увагу на функцію тимчасових зубів. Вони покликані служити певний час і тримати місце для постійних. Якщо виникає потреба видаляти такі зуби передчасно, можуть виникати, так звані, зубощелепні аномалії і деформації. І тут виникає потреба в ортодонтичному лікуванні. Звичайно, не можна оминути і естетичний аспект. Для кожної дитини він важливий – усі хочуть мати красиву посмішку:).
Тож нехтування лікуванням зубів має значні та неприємні наслідки.

Відгуки батьків:​

Денис Попов
Денис Попов
Read More
Семья Поповых, в частности Аринка, хотим поблагодарить Ваш Благодійний Фонд "Киян", Сharitable Foundation "Kyian". и ❤️Maya's Hope Foundation, Inc. за молниеносную реакцию и по факту, незамедлительно предоставленную возможность проведения столь непростой и очень переживательной процедуры, как лечение зубов нашей доченьке под общим наркозом. ✅Благодаря всей команде специалистов Клиника Дубновой Для Детей и в частности врачу-стоматологу Абраамян Вардуи Бабкениевне Аринка перестала закусывать щёчки и теперь без боли ест любимые блюда, а с "лёгкой руки" анестезиолога Дмитрий Присяжнюк этот неприятный процесс, длиною в 4 часа, прошел незаметно и наши переживания были нивелированы. Нашему ребенку за 4 часа поставили 6 коронок, 4 зуба покрыли фотополимерной пломбой и 2 пришлось удалить. Спасибо что посодействовали и не только облегчили, но и добавили красок в жизнь нашего ребенка с новыми возможностями (новыми зубками😁)!
Ольга Макара
Ольга Макара
Read More
Хочу подякувати за прекрасну професійну роботу Олександру Ігоровичу і Миколі Васильовичу. Лікували зубки нашому "особливому" синочку. Для нас-батьків ця процедура була дуже серйозною і хвилюючою. Завдяки Олександру Ігоровичу всі зубки у сина тепер здорові і красиві, а Микола Васильович - дуже хороший і людяний , не відходив від сина до повного пробудження від медикаментозного сну. Було дуже приємно, коли незважаючи на те, що робочий день давно закінчився , обидва лікаря були з нами, не відпускали, поки не впевнилися, що син себе добре почуває. Дякуємо Вам щоразу, коли син посміхається)))
Смаченко Ксана
Смаченко Ксана
Read More
Очень благодарны клинике за лечение людей с аутизмом! Огромное спасибо Дмитрию Васильевичу и Вадиму Вадимовичу за понимание, внимание и профессионализм! Буду рекомендовать вашу клинику!
Previous
Next

Тематичні відео

Відтворити відео
Відтворити відео
Відтворити відео

Профільні організації-партнери

Ми вже понад 20 років лікуємо зуби малечі і вміємо знаходити підхід до кожного. Наші особливі пацієнти почувають себе в клініці дуже комфортно, а батьки впевнені в кваліфікації лікарів.

Записуйтесь!

Можливі очні або онлайн консультації.

    Залишилися питання?