Лови промокод
від Badmama

зі знижкою 10% для першого візиту!
(діє до 31 серпня)

Понад 20 років лікуємо зубки малечі

Ми — дитяче відділення відомої лініки Дубнової, де завдяки особливій філософії об’єдналися найкваліфікованіші стоматологи Києва заради здоров’я зубок наших малюків і спокою батьків. Ми вміємо перетворити візит до стоматолога на цікаву гру, тож ваша дитина завжди буде рада повертатися до нас!
  • zub_1
  • youtube1

Лікування уві сні

Якщо ваш малюк відчуває страх або треба пролікувати багато зубок без стресу, тоді вам точно до нас! Ми знаємося на проведенні лікування будь-якої складності в медикаментозному сні. Ми ретельно готуємо малюка, заспокоюємо його й повністю контролюємо його стан під час лікування. Наші анестезіологи мають великий досвід роботи з дітьми, а клініку оснащено надсучасним анестезіологічним обладнанням.

Знаємо, що таке інклюзивність

Лікування особливих діточок — наша спеціалізація. Ми маємо значний досвід і все потрібне обладнання та вміємо створювати атмосферу спокою та затишку. Дітки з ДЦП, синдромом Дауна, розладами аутичного спектра та іншими складними супутніми діагнозами почуваються в нас дуже комфортно, а їхні батьки впевнені в нашій кваліфікації. Ми беремося навіть за дуже складні випадки!
  • zub_3

Лікування
молочних зубів

Лікування
травм

Ортодонтія та
брекети

Лікування уві сні
під наглядом
анестезіолога

Адаптація до
прийому у ігровій
формі

Без стресу
та бормашини

Улюблені
мультики та
Xbox

Уживаємо
всіх заходів
безпеки проти
COVID-19

Уже понад 20 років ми лікуємо зуби малечі й знаємо про вподобання наших супергероїв і супергероїнь усе. Доглядайте й лікуйте зубки із задоволенням!
Записуйтеся зі знижкою 10%
для першого візиту!


    Залишилися питання?